THE STUBS (pl), NEURO BATS (cz), FRANKIE KNUTH (cz)

27Duben16:0022:00THE STUBS (pl), NEURO BATS (cz), FRANKIE KNUTH (cz)TURBOJUGEND PRAGUE SPRING VOLUME 8

Detail akce

Tradiční a již osmý Turbojugend Prague Spring sraz na Sedmičce. Uvnitř rock´n´roll naživo (případně country music), venku čepovanej Matuška, geniální tacos a další grilovaný pochutiny, dovnitř i ven trochu denim homoerotiky v duchu věrozvěstů z Norska. Grilovat se začíná v 16:00, živá hudba od 19:00.
The Stubs
Když tu byli naposled vyprodali Buben. A byla to jízda! Naprosto fenomenální garage-punk-blues-rock z Varšavy. Trochu The Nomads, trochu Eagles of Death Metal, trochu Baby Woodrose nebo jakákoliv jiná kapela na Bad Afro nebo Get Hip records. Žádnej provinčně znějící pokus o garage rock revival, je to úplně v tom ranku, ale zároveň dost autentický i „světový“.
https://thestubswarsaw.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=B7Z0zJUEFKw
Neuro Bats
Noví koloušci teda vlastně netopýrci na scéně. A přitom už jim stářím vržou všechny klouby stejně jako jejich muzika. Tihle pánové toho mají tolik za sebou, že už roupama neví, co kde ještě vokopčit, takže je to občas hard core, občas noise rock, občas action rock, občas vobstarožní metal, občas stoner rock a občas cokoliv dalšího dost (ale ne zase tolik) alternativně rockovýho z hloubi devadesátých let.
https://neurobats.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=hq-lFLhN0m4
Frankie Knuth
V roli rodeového rozehřívače se blýskne městský kovboj z ranče v Nové vsi pod Pleší, jinak frontman kapely Frankie and The Deadbeats, kterej si na tuhle šarádu udělal čas mezi každoročními turné po Spojených státech. Tentokrát bez svojí doprovodný kapely, prostě samotnej chlápek s kytarou, kterej se normálně nebojí jet do Nashvillu kázat autentický slovanský country místním honákům, takže ho nerozhodí ani tlupa troglodytů ve smradlavejch džískách.
https://frankieandthedeadbeats.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=hU0SzZmfEqE

více...

Čas

(Sobota) 16:00 - 22:00