Klub 007 Strahov Crew

OTEVÍRACÍ DOBA

Klub je otevřen pouze ve dnech koncertů. Jejich aktuální seznam vždy najdete na stránce PROGRAM. U každé akce je uveden začátek vystoupení.

Všeobecně ale platí:
Neděle – Čtvrtek: 19.00 – 24.00
Pátek – Sobota: 19.00 – 01.00

Pozor, konec živé hudby je ve 22.00!
Děkujeme, že chodíte včas.

TECHNICKÉ INFORMACE

Stage 6×4 m.
Digital Mix table BEHRINGER X32 (32 channels).
PA SYSTEM – KV2 AUDIO Full Range
Processor Ultra-Drive Pro DCX2496.
Processor KV2 Audio SAC2.
Amplifiers Crown – K2, CE2000.
4 way monitor system, 6 boxes / 31 EQ.
4x BASS BOX
Microphones SM52, SM57, SM58, AKG D4 for drums, 10 DI boxes.

INFORMACE PRO KAPELY

Vážení muzikanti!
Budeme moc rádi, když v našem klubu vystoupíte, my jako klub ale koncerty organizujeme jen výjimečně, prostor většinou pronajímáme promotérum – lidem, kteří se o své akce kompletně postarají, zajistí druhou kapelu, propagaci, vybirání vstupného atd. Samozřejmě není problém, pokud byste měli zájem si koncert zorganizovat jako kapela sami, v případě zájmu ihned poskytneme podrobnější informace a ve všem vám vyjdeme maximálně vstříc.

Demo nebo živák!
Chcete si kvalitně a levně nahrát DEMO nebo záznam ŽIVÉHO KONCERTU?
Klub 007 Strahov tuto možnost nabízí včetně služeb profesionálního zvukaře!

DEMO
Vaše hudba bude zaznamenána do 16 stop a následně smíchána:
a) přímo na místě v den natáčení (celková cena 3000,-Kč)
b) dle vašeho přání v profesionálním zvukovém studiu (cena 3000,- + mix ve studiu cena dohodou)

ŽIVÁK
Záznam živého koncertu do 16 stop, který si můžete odnést na vašem digitálním médiu (jedna kapela 1000,- dvě kapely, 1500,- ). Profesionální mix opět možný dohodou.

Pro konkrétní termíny natáčení nás kontaktujte!

NOVINÁŘSKÉ AKREDITACE

Žádosti o novinářské akreditace můžete zasílat přímo organizátorovi akce (odkaz je uveden u každého jednotlivého koncertu) nebo nám prostřednictvím našeho formuláře. Vaši žádost ihned přepošleme odovědné osobě.

KAPACITA KLUBU

Kapacita klubu je 180 osob.
Míst k sezení cca 35.