THE ANTIKAROSHI (de), LYSSA (cz)

27Září19:0022:00THE ANTIKAROSHI (de), LYSSA (cz)Post Punk / Noise / Alternative

Berlínští The Antikaroshi vystoupí po dlouhý době na strahovský Sedmičce. V Praze už hráli šestkrát, naposledy předskakovali Milemaker na 007 a Unsane v Underdogs. Tentokrát budou hrát společně s Lyssou.
The Antikaroshi před prázdninami vydali svou šestou desku s názvem L’inertie polaire. Zvuk kapely se moc nemění. Když něco funguje, proč to měnit, ne? Dischord zvuk, co víc chceš. Hrajou do sebe zapadající mix indie rockové odlehčenosti, mathovýho tappingu a post-punkových riffů. Do takové muziky se velmi příjemně vplouvá, člověk se pak na chvilku v jejich písničkách úplně ztratí, pak se znovuobjeví nějaký kytarovej motiv, který zněl před minutou. Zpěvák Chris něco odtrousí, riff, smah, jedem.
S The Antikaroshi vystoupí pražská stálice Lyssa. Kult, který je nutný vidět, dokud to ještě jde a mládencům ještě slouží zdraví.
Vstup – 250Kč

Vstupné 250 Kč

27. 9. 2024 19:00 - 22:00(GMT+02:00)