SQUINT (us), FEVERCHILD (be), LORELAI (cz)

18Září19:0022:00SQUINT (us), FEVERCHILD (be), LORELAI (cz)EMO HC PUNK

No Traitors Booking & Slave X One:
Squint (USA) – fresh hardcore kapela ze St. Louis, Missouri. Inspirace je citelna z 90s hc, punku, grunge, ale i brit popu, to společně přináší velice zajímavý výsledek, který budete moci slyšet už v září na sedmičce! V roce 2022 vydali EPs “Feel It“ a “Wash Away“ na Sunday Drive Records ze kterých pak byla v roce 2023 složena deska “Feel It All Wash Away“. V listopadu 2023 začali ve studiu pracovat na LP po boku Jona Marksona, který pracoval například s Drug Church, Taking Meds nebo Koyo.
Feverchild (BEL) – belgická emo kapela složená ze členů tamní hc sceny a kapel jako jsou, Animal Club, Minded Fury nebo Force. EP 2021 s názvem Feverchild bylo nahráváno Gillesem Demolderem z Oathbreaker. Jejich tvorba je čistých i zkreslených kytar a chytlavých melodii, které ti utkvi v hlavě. Feverchild jste měli možnost vidět minulý rok na půdě v Eternii po boku Spite House. Sunday Drive Records.
Lorelai (CZ) – to nejlepší, co v melo/emo hc u nás máme, nováčci na scéně z Liberce. Mají za sebou tři singly na ANKN Records a pevně věřím, že to časem vyústí v celou desku.
_______________________________________________________________
love hardcore, hate fascism
GNWP

18. 9. 2024 19:00 - 22:00(GMT+02:00)