RED BRICKS (de), ROZPOR (sk), DIREKT (cz)

14Červen18:3022:00RED BRICKS (de), ROZPOR (sk), DIREKT (cz)Prague Sharp Fest Day 01

Direkt (CZ) Oi-hc-punk jedinečný koncert po 20ti letech /19:30-20:00/

Rozpor (SK) Oi!hc-punk /20:15-20:45/

Red Bricks (DE) workingclass Oi! /21:00-22:00/

Po 22h dj afterparty

Předprodej na oba dva dny – 1000 CZK
Pátek    – 400 CZK
Sobota – 800 CZK
V pátek 14.6 zahájí akci pražská shrap Oi!punk kapela DIREKT! a jejich jedinečný reunion po 20ti letech, rovnou křest vinyl desky.
Po nich vystoupí kapela RozpoR z města hněvu Bratislavy se svým úderným setem a energií. Kapelu vystihují části songů ,,až do konca života budem antifašista,, a ,, nikto nám nebude kurviť našu šou!
Headliner večera a jejich druhá návštěva Prahy jsou Red Bricks z Hamburgu working class sharp skins, nové songy, silné texty.
Sobota 15.6 je rozdělená do více částí programu, kde si každý během dne najde svojí zábavu před samotným koncertem.
V rámci sharp festu bude  před klubem celé odpoledne probíhat na okolních hřištích turnaj  Football Against Racism, který pořádá spřátelený kolektiv.
Pro fanoušky reggae a ska připraven stan s djs, které postupně představíme v události festivalu. Stánky s merchem, jídlem, nápoji a příjemným posezením venku.
Hudební program uvnitř klubu začne od 18:00 a odstartuje to Oi-punk kapela Aculeos Prague, která je na místní scéně 10 let s hrdě vztyčenou sharp vlajkou.
Následně návštěva z Lipska The Spartanics se svým Oi!punkrockem. Těšit se můžete na Fatal Blow z Walesu s novou další řadovou deskou v minulém roce předvedli neuvěřitelný super skvělí set a jsme moc rádi, že je tu opět máme na naší akci. Večer zakončí working class Oi! sharp kapela The Bois, kteří jsou tu už na domácí půdě. V roce 2022 vydali desku RISE AGAIN.
Na všechny kapely a vás co dorazíte se moc těšíme Knockout Booking a celá crew.
Budeme moc rádi za pomoc se sdíleným akce a proma festivalu.

(Pátek) 18:30 - 22:00