TIGHT FINKS (ch), TIME SHIFTERS (cz)

12říjen19:0022:00TIGHT FINKS (ch), TIME SHIFTERS (cz)PUNK ROCK / GARAGE R´N´R

Detail akce

Vikked Zed proudly presents exclusive show of TIGHT FINKS – the one-and-only ’77 Pop/Punkrock heroes from Swizzzerrrland!
Aneb
TIGHT FINKS JSOU ZPĚT!
Po dlouhých 12 letech se tahle legendární trojice elegantních pankáčů ze Švýcarska vrací na místo činu. Poprvý hráli Tight Finks v Čechách v roce 2003 a od jejich prvního koncertu bylo jasný, že TF + ČR = VSL. Následujících skoro 10 let byli v Čechách jako doma, hrávali tu rok co rok, jezdili sem na návštěvy, trávili tu dovolený, zamilovávali se tu… Jejich koncerty byly vždycky plný nejen 100% energie, show a super melodickýho punkrocku ve stylu starejch anglickejch kapel, ale byly doslova prosáklý vřelym vztahem členů kapely (i jejich crew) ke „všemu českýmu“. Legendární smrště zelený, velebení smažáku a komunikace s publikem v češtině vždycky patřily k Tight Finks jako prsteny k Jamousovi 🙂
V roce 2011 odehráli Tight Finks svoje poslední „CZ tour“, během kterýho se prohnali několika pro ně zásadníma městama a pak se odebrali „k odpočinku“. Věnovali se rodinám, svým soukromým životům a dalším hudebním projektům (Jamousovo působení v NASTY RUMOURS snad netřeba ani připomínat…).
A nyní přišel čas zavzpomínat na starý dobrý časy! TIGHT FINKS se po dlouhých 12 letech vrací do Čech a bude to rozhodně stát za to! 3 dny, 3 města, 3 shows a pak zas šmitec. Tohle mini-tour startuje ve čtvrtek 12. 10. právě v Praze na Sedmičce, tak si to nenechte ujít…
Společně s Tight Finks vystoupí TIME SHIFTERS – ostřílená pražská banda v čele s jedinečnou dračicí Karolínou, posílená o čerstvou krev v sestavě. Kapela se vrací na pódia po několikaletý pauze a hraje jim to jako nikdy!
Vstup 300

více...

Čas

(Čtvrtek) 19:00 - 22:00