Říjen, 2020

03říjen19:00SUFFER (cz), TIME SHIFTERS (cz)SHOW MUST GO ON!19:00

více...

Detail akce

Sedmička loni oslavila krásných 50 let a vše se zdálo býti růžové. Letos zase jednou zabojuje o přežití. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s klubem, uspořádat od května až do konce roku 2020 víkendové koncerty, abychom zkusili restartovat chod klubu a přežít tenhle zpropadený Korona rok.

SUFFER. Tak tohle je darda. To jsme sami nečekali, že nám v síti na jihu Čech uvízne takhle macatý kapřík. Všichni je známe, všichni je žereme. Legenda, jako fakt. Naléhavý melodický punk rock s srdcem i koulema na správných místech. Ale kapela přeci dávno ukončila svou činnost.. a z pomyslné hrobky vylézají hoši opravdu sporadicky. Je to velká pocta, že se Suffer jednorázově vzkřísí u nás a jen pro nás. Těšíme se až nesnesitelně. Bude to maso!

TIME SHIFTERS. Pražská punk rock´n´rollová úderka si dala z jistých porodnických důvodu pauzu, ale vypadá to na očekávaný re-start a nám je velkým potěšením obnovenou premiéru uvítat u nás. Temný hořko sladký garage punkrock, s charismatickou zpěvačkou a s hellhound smečkou skvělých muzikantů v zádech, yes!

https://bandzone.cz/suffer
http://www.suffer.cz/
https://www.facebook.com/T.Shifters/

Čas

19:00

X