REPELENT SS (cz), CONTROLLED EXISTENCE (cz), MÖBIUS (cz), MORBID ANGEL DUST (cz), DIMMACHERUS (cz)

13Leden18:0022:09REPELENT SS (cz), CONTROLLED EXISTENCE (cz), MÖBIUS (cz), MORBID ANGEL DUST (cz), DIMMACHERUS (cz)SEARCH AND DESTROY THE BAR 2024

Detail akce

Tradiční klubovej mikro fest hluku tentokrát v netradičním termínu. Původně jsme chtěli akci udělat hned první novoroční sobotu, ale záhy nám došlo, že na tenhle den má monopol Kanár v holportu s kladenským zastupitelstvem. Nakonec teda o týden později, především proto, aby Herr K nepřišel o power violence, grind a noise – žánry jeho srdci nejbližší.
Repelent SS
Téhle partě moučných červů sice musí jeden zavolat, aby jim připomenul že mají kapelu, ale výsledek zpravidla stojí za to. Kukly, helmy, flusání do skartovačky.
https://repelentss.bandcamp.com/music
Controlled Existenece
Víc jak dekáda hrubozrnýho grind core v sívíčku a nespočet odehraných koncertů z kategorie „zajebali“. Dnes už naprostá stálice v katalogu tuzemskýho extrému.
https://controlledexistence.bandcamp.com
Möbius
Těžkotonážní intergalaktickej sludge doom, kterej uháníme od prvního ročníku Search and destroy.
https://mobiusdoom.bandcamp.com/music
Morbid Angel Dust
Pravděpodobně uvidíš v životě víc jednorožců, než koncertů tohohle dua. Ryzí grind core buldozer v podání osvědčených figur československýho podsvětí.
https://morbidangeldust.bandcamp.com/
Dimmacherus
Zástupcem jedovaté hlukařiny bude tentokrát pražský fantom Dimmacherus, toho času dost ovlivněn nespoutaným živlem přírody, kterýžto se proplétá do noisového zápisu.
https://dimmacherus.bandcamp.com/music
Open 18:00, Start 19:00
Vstupné 400 Kč

více...

Čas

(Sobota) 18:00 - 22:09