REMDIK (sk), TVOI! POSTOI! (sk), NOROI (cz)

31Srpen19:0022:00REMDIK (sk), TVOI! POSTOI! (sk), NOROI (cz)OI! PUNK / HARD CORE

Detail akce

Oi!
Celé léto ses potil v práci, na fesťákách nebo v jugošce jak debil, tak poslední srpnový víkend bude potřeba se pořádně zpotit taky zpátky v klubu. No a zda tě dokáže zchladit východní fronta, se můžeš přesvědčit na Sedmičce.
REMDIK
Buldozer ze Žiliny který se loni zjevil se svou debutovou nahrávkou na kazetě a doplnil prázdné místo, které na té naší bratia-sestry scéně bylo potřeba. Oi! Hardcore silně ovlivněn NYC skinheadskou scénou 80′ let. Penalta Dr. Martens na ksicht víc než by se slušelo… a taky že se nesluší.
https://remdikbadboys.bandcamp.com/album/s-t
TVOi! POSTOi!
Jasný, kdyby Camera Silens byli z Košic, tak zpívají slovensky, kdyby Blitz byli z Košic, tak by to určitě nebyla taková romantika, kdyby totiž byli z Košic, tak zní jako Tvoi Postoi. Vajgel z Collosseum klubu za ně dá obě ruce a levou nohu do ohně, co chceš víc?
https://tvoipostoi.bandcamp.com/album/za-v-etk-m-si-stoi
NOROI
Aby byla dodržena východní fronta, tak českou scénu zastoupí brněnští Noroi. Poměrně čerstvé jméno na scéně, ovšem členové nejsou úplně tak čerství a znát je můžeš z kapel jako Aliusterra, Moral Hangover či Government Badtrip.
https://www.youtube.com/watch?v=CP5XPfBeKbI

více...

Čas

31. 8. 2024 19:00 - 22:00(GMT+02:00)