Září, 2020

12Září19:00NEW|OLD (cz), KRANG (cz), BURNING STEPS (cz)SHOW MUST GO ON! 19:00

více...

FB Event

Sedmička loni oslavila krásných 50 let a vše se zdálo býti růžové. Letos zase jednou zabojuje o přežití.. Už teď je ale podpora z mnoha stran neuvěřitelně velká a my za ní moc děkujeme.

Rozhodli jsme se, že ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s 007, uspořádáme do konce roku 2020 víkendové koncerty, abychom zkusili restartovat chod klubu a přežít tenhle zpropadený Korona rok 🙂 A my víme, že s vámi, to dáme!

NEW|OLD. Známé figury z kapel The Oxx, Cirguz, Worldhood nebo Thalidomide spojili své síly a stvořili punk rock old school american stylu, dynamic power melody, kick-zadek DIY attitude. Těšíme se převelice!

KRANG. Melodická skate punková nakládačka okres Vsetín, Ostrava, Zašová. Since 2015 řežou do kytar a bušej do bubnů jako vzteklí kojoti. Sedmička se těší na výplach ušních bubínků de luxe!

BURNING STEPS. Od roku 2007 drtí mezi drápy high octane hard core punk pajcnutej melodickým rock and rollem, po svým, po hlavě, bez servítek a nemají v plánu sundavat nohu z plynu. A tak to máme rádi a těšíme se! Dycky Most!

https://www.facebook.com/NewOldZizkov/
https://www.facebook.com/krangpunx/

https://www.facebook.com/burningstepscz/

Čas

19:00

X