NĀV (cz), MÖRKHIMMEL (cz), GRANT HAVOC (cz)

19Prosinec19:0022:00NĀV (cz), MÖRKHIMMEL (cz), GRANT HAVOC (cz)Black Metal / Doom Punk / Dark Blues

Detail akce

MÖRKHIMMEL

https://www.facebook.com/profile.php?id=100031468615672

New Wave Doom Punk Po několika letech mírného útlumu se letos MÖRKHIMMEL vrací polití mrtvou vodou a přicházejí s novými variacemi na dříve prezentovaná hudební témata, nyní okořeněnými dalšími vlivy a nečekanými postupy. Texty zůstávají v českém jazyce a odehrávají sev v časech „od kolíbky až po černou rakev“, jak zní jeden z veršů, nicméně žádné veselé příběhy se v nich neodehrávají, je to spíše „imploze marnosti“. Páteří setu bude materiál z nového alba „GENUIM OBSKURITY“ na Doomentia records.

NĀV

https://www.facebook.com/nav.blackmetal

Black Metal z kraje Jindřichohradeckého s přihlédnutím ke Kunžaku. Jihočeští NĀV jsou blackmetalový klenot, jehož hodnotu už stvrdila dvě mimořádně silná alba. Po intenzivních deskách „Smrtci“ a „Arcizlo“ teď přichází album „Trpte“, na kterém se NĀV znovu našli v syrovém, ale taky hodně dramatickém metalu, ze kterého je patrná láska k žánru, ale i sebevědomé ohýbání jeho pravidel. „Trpte“ v sobě nese fatalistický nádech, ale taky odstup hudebníků, kteří moc dobře ví, na jakou půdu vstoupili. Atmosférická hudba se silou stroje, která ale nepřišla ani o špetku autenticity. Srdce NĀV může být hnilobné, ale pořád bezuzdně tepe na tom nejsprávnějším místě. Dost bylo zla, teď se bude trpět

GRANT HAVOC

https://granthavoc.bandcamp.com/

Funeral Americana. One-man show starýho mazáka z Nusle sound system a v neposlední řadě i Mörkhimmel. Melancholický a zároveň živelný blues, který se dostalo z čerstvě vykopanýho hrobu až do kuchyně někde v Nuslích, aby letos spatřilo světlo světa živých jako album „It’s Hard To Remember What We Did Last November“.

 

Vstupné 250 Kč

více...

Čas

(Úterý) 19:00 - 22:00