LANDMINE SPRING (cz), SELENE (cz)

29Únor19:0022:00LANDMINE SPRING (cz), SELENE (cz)INDIE EMO CORE / POST ROCK

Detail akce

Pozvánka od pořadatele koncertu Jardy Klapala:
Léta pod zemí .. ale roznětka ještě funguje. Možná to bouchne .. naposled.
Ve Strakonicích to tehdy uměli vyrobit. A vyváželi to úspěšně i do Evropy. U nás to odpalovali na přelomu tisíciletí často a bylo z toho tolik energie, že je tady do dnes.
A tuto noc osvítí i měsíc. Putuje noční oblohou, ale ne vždy je vidět. Této noci ale bude svítit jasně!
Pak bude čas se zase trochu pobavit. U muziky, která nás kdysi tolik ovlivnila. Generaci, která svět změnila příliš rychle. Teď přišel čas zpomalit, zastavit .. alespoň na jednu noc. Na tu, která do kalendáře stejně nepatří.
Ojedinělý koncert strakonické hudební legendy, která formovala naší hardcore scénu na přelomu tisíciletí a zanechala na mnohých z nás nesmazatelné stopy. Landmine Spring se u nás stali etalonem indie/emo core. Jejich sound, ovlivněný americkými velikány té doby, jako Quicksand nebo Texas is the Reason, ale nebyl jejich českou kopií. Byl svébytný, autentický, přímočarý a dodnes vyvolává pocity a energii té doby. Doby, která nekladla překážky. A tak se mohli jednoho večera v Praze potkat Landmine Spring s americkou legendou Fugazi na jednom pódiu.
Někdy ale přijde příležitost přestat jen vzpomínat. Příležitost dát si to znovu!
Spolu s Landmine Spring vystoupí i další strakonická post rock/emo skupina Selene, která vznikla na podzim roku 2019 ze střepů jiných strakonických kapel. Další důkaz, jak výjimečným místem tohle město pro českou HC scénu bylo a je.
VSTUPNÉ 200 Kč – pouze na místě.

více...

Čas

(Čtvrtek) 19:00 - 22:00