Září, 2020

27Září19:00JONESTOWN (cz), DEZINFEKCE (cz)SHOW MUST GO ON! 19:00

Sedmička loni oslavila krásných 50 let a vše se zdálo býti růžové. Letos zase jednou zabojuje o přežití. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s klubem, uspořádat od května až do konce roku 2020 víkendové koncerty, abychom zkusili restartovat chod klubu a přežít tenhle zpropadený Korona rok.

JONESTOWN. Jednotka rychlého nasazení (nejen) z Kladna je zpět a to v původní sestavě. Hard Core Punk nadívaný crustem jako vykostěný krocan dynamitem. Since 2003 těší naše oči a slechy nestydatě přísnou kanonádou. A my se nemůžeme dočkat!

DEZINFEKCE. V dnešní době tak používané slovo že. Ovšem jestli hledáte nekompromisní a nehorázně hlasitý facka-ksicht Hard Core Punk dezinficiens, pak jedině Budweiss City má to pravé řešení. Neuvěřitelných 29 let hrnou chlapci z jižních Čech kytarové speed orgie před sebou jako vzteklej bagr.