Září, 2022

27Září19:00JOLLY JOKER AND THE PLASTIC BEATLES OF THE UNIVERSE (cz)CROSSOVER / HC / FUNKY19:00

Multifunkční JOLLY JOKER! Znamenitý hudební zážitek, napříč všemi žánry, s nasazením zuřivých kojotů, srdcem v undergroundu, skvělí muzikanti, s víc než bohatou hudební historií. Stručné bio níže a my se už teď moc těšíme.
Jolly Joker and The Plastic Beatles Of The Universe je legendární hudební formace, která jednoznačně patřila mezi největší klubové koncertní atrakce 90. let a i v současné době úspěšně působí na tuzemské hudební scéně a stále má publiku co nabídnout. Kapelu od počátku jejího vzniku tvoří trojice muzikantů, která disponuje neutuchajícím množstvím energie, entuziasmem a hudební vynalézavostí. Frontman a zakládající člen Petr Kumandžas (od roku 1988 člen nejvýznamnější kultovní kapely 70. a 80. let Plastic People of The Universe), je osobitým vokálem, využívajícím techniku, která umožňuje vrstvení a střídáním různých hlasových poloh. Rozmanité je i žánrové rozpětí kapely. Muzikanti zde trefně kloubí vlivy etna, funky, reggae, hip hopu, popu, metalu a hard core.

(Úterý) 19:00