Duben, 2023

27Duben19:0022:00INGROWING (cz), DISFIGURED CORPSE (cz), SICK SINUS SYNDROME (cz)GRIND CORE 19:00 - 22:00

Detail akce

DADDies GO  GRINDCORE!!! OBSCENE EXTREME 2023 WARM UP SHOWS!!!

Na konci Dubna 2023 se Českem prožene krátké, ale intenzivní tour tří kapel, které pojí dlouhodobé přátelství, věk, kdy by mohli nazout papuče a nehynoucí láska k extrému zvanému GRINDCORE!!! Čtyři show, čtyří města, deset grindcore fotříků s šedými vlasy nebo plešatějícími hlavami a to vše pod vlajkou toho nejextrémnějšího festivalu planety OBSCENE EXTREME, jehož tyto čtyři show budou malé zahřívací kolo!!!

INGROWING

Jedna z hybných sil Českého grindcore, legendární INGROWING ohlásili na rok 2023 svůj návrat na grindcorové podia v původní tříčlenné sestavě Vlakin, Pouzar, Zbyňa!!! Grindcore nejhrubšího kalibru v supersonické rychlosti, která vám rozdrtí kosti na prach!!!

DISFIGURED CORPSE

Grindcore s příměsí poctivé dávky rychlého Hardcore z OKR revíru, tedy z místa, kde tvrdá muzika vždy měla svoje velké podhoubí!!! Kapela, která byla jednou z prvních Grindcorových smeček u nás a vracející se v jedné ze svých prvních sestav Vladis, Hadgi, Tomba a Ferenc!!!

SICK SINUS SYNDROME

Služebně nejmladší banda, tvořena však z veteránů Grindcorové scény Bilose, Haryho a Jurgena, svou tvorbou se klanící Grindcore a Goregrindu konce 80-tých a začátku 90-tých let!!!  Skalpely a mrtvolný puch hniloby v přímém přenosu!!!

více...

Čas

(Čtvrtek) 19:00 - 22:00

X