Listopad, 2021

28Listopad19:00HÄLLAS (swe), NIGHT (swe), TRAHIR (cz)Přeloženo z 25.9.202019:00

Detail akce

Nový termín už má koncert HÄLLAS, uskuteční se 28. listopadu 2021 – Vaše vstupenky na koncert zůstávají v platnosti!
I přes náhradní termín nabízíme refundaci. V případě našich e-ticketů o ni můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 23. září 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Hällas“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, za vstupenky z předprodejní kasy v Lucerně si můžete vyzvednout po domluvě na mailu filip@obscure.cz u nás v kanceláři, anebo na stejný email pošlete své platební údaje a fotku/y vstupenky/ek s viditelným barkódem.

New date for the show of HÄLLAS is November 28th, 2021 – Your tickets remain valid!
Despite the secured re-scheduling date of the show, we still do offer refunds. Those of you who can’t make it in 2021 can ask for a refund for your e-tickets within two weeks – up to midnight of September 23rd, 2020, at filip@obscure.cz (with email subject „Hällas refund“ a to speed up the process, do not forget to write the variable symbol of your order).
As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale locations. For those of you who bought their tickets at the Lucerna’s box office, you can pick up your money by appointment at filip@obscure.cz at our office, or send your payment details and photo(s) of the ticket(s) with a visible barcode to the same email.

Soundtrack k neexistujícímu pokračovaní Flashe Gordona

Pro svou latentní pompéznost budou HÄLLAS pro některé asi lehký bizár, ale ve Skandinávii způsobili poprask a jak se zdá, jejich věhlas se nebezpečně šíří jak zprávy o koronaviru, takže ať chcete či ne, Hällas se nakonec dostanou i do vašeho přehrávače, protože až si přečtete řádky níže, zvědavost vám nedá vydechnout.
Hällas jsou prapodivný, ale funkční kříženec hudby Iron Maiden, Deep Purple, Rainbow, Thin Lizzy a klidně Abby. Skutečně. A do toho i vizuální stylizace do blažených 70. let. Hudební odkaz, z něhož dnes čerpají Ghost, Opeth, Kadavar, Lucifer či The Night Flight Orchestra je tu ale natolik autentický, až to vypadá, že švédský space kvintet propadl časoprostorem z doby, kdy psychedelický opar v rockové muzice nahrazoval nastupující heavy metal. Nechytáte se? Napovíme. Soundtrack k neexistujícímu pokračovaní Flashe Gordona – adventure rock!
Silnou dvojku s Hällas budou tvořit NIGHT. I tihle rockující groovy Švédi jedou na sedmdesátkové vlně (hard) rocku, takže i zde je nutno očekávat psychedelický odér, ačkoli Night původně začali jako uctívači NWOBHM a jejich hrdiny byli Judas Priest nebo Saxon. Na kontě mají tři alba, do setlistu bude z čeho vybírat.
Na trio účinkujících sestavu rozšiřují pražští šamani TRAHIR, jejichž stoner doom rovněž silně zapáchá odérem 70’s hard rocku, který je zprudka osmažen čpavým stoner metalem, takže ve vás tahle psychedelická seance v doprovodu obézních riffů vyvolá chuť se ponořit do čmoudu pálících se bylin.

Hällas
https://youtu.be/AEgT9_2yYW8 (www.facebook.com/haellas/videos/2478475325766916)
https://youtu.be/jbfsALc7pPc (www.facebook.com/haellas/videos/2068885006517301)
https://youtu.be/Qi2Pdd6V6oI
https://youtu.be/xwuqUHwjHc8

NIGHT
https://youtu.be/y4fuE_Fwn6E
https://youtu.be/awZqB-uvbMc
https://youtu.be/mSBuIxjx5Ho
https://youtu.be/SI3gequ69Hs

Trahir
live: https://youtu.be/DJk29ymX0eY
https://youtu.be/K6iKJjVTGn4
https://youtu.be/if5L5YqI4XM

———————————–
HÄLLAS, NIGHT, TRAHIR

e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/331

Předprodej viz e-ticket, dále pak v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.

více...

Čas

19:00

X