CONFLICT (uk), GINNUNGAGAP (cz)

04Duben19:0022:00CONFLICT (uk), GINNUNGAGAP (cz)ANARCHO PUNK / HC PUNK

Detail akce

CONFLICT /UK/ anarchopunk
GINNUNGAGAP /CZ/ hc-punk
CONFLICT je anglická anarchopunková kapela původně založená v Elthamu v jižním Londýně. Skupina vznikla v roce 1981. Jejich první vydání bylo EP „The House That Man Built“ na Crass Records. V době, kdy vydali své první album It’s Time to See Who’s Who na Corpus Christi Records.
Conflict později založil vlastní label Mortarhate Records https://www.mortarhatesales.com, který vydal nahrávky dalších umělců včetně Hagar the Womb, Icons of Filth, Lost Cherrees, The Apostles a Stalag 17.
V roce 1983 Steve Ignorant, který byl v té době členem kapely Crass, hostoval v singlu skupiny pro práva zvířat „To A Nation of Animal Lovers“. Po rozpuštění Crass se Ignorant později stal druhým zpěvákem Conflict na semi-permanentní bázi. Následovalo vystoupení v roce 1986 v Brixtonu v Londýně, kdy se ke skupině připojil na pódiu na několik vystoupení.
Kapela byla vždy otevřená v otázkách jako je anarchismus, práva zvířat, protiválečné hnutí a ve své podpoře organizace Class War a po řadě jejich vystoupení během 80. let následovaly nepokoje.
Sledujte diskuse u události pro novinky.

více...

Čas

(Čtvrtek) 19:00 - 22:00