Březen, 2023

03Březen19:00CONFLICT (uk), ANGRY BRIGADE (cz)ANARCHO PUNK / CRUST19:00

Detail akce

Conflict je anglická anarchopunková kapela původně založená v Elthamu v jižním Londýně. Skupina vznikla v roce 1981 a její původní sestava se skládala z: Colin Jerwood (zpěv), Francisco ‚Paco‘ Carreno (bicí), John (baskytara), Steve (kytary), Pauline (zpěv), Paul aka ‚Nihilistic Nobody‘. Jejich první vydání bylo EP „The House That Man Built“ na Crass Records. V době, kdy vydali své první album It’s Time to See Who’s Who na Corpus Christi Records, Pauline a Paul skupinu opustili. Conflict později založil vlastní label Mortarhate Records, který vydal nahrávky dalších umělců včetně Hagar the Womb, Icons of Filth, Lost Cherrees, The Apostles a Stalag 17.

V roce 1983 Steve Ignorant, který byl v té době členem kapely Crass, hostoval v singlu skupiny pro práva zvířat „To A Nation of Animal Lovers“. Po rozpuštění Crasse se Ignorant později stal druhým zpěvákem Conflict na semi-permanentní bázi. Následovalo vystoupení v roce 1986 v Brixtonu v Londýně, kdy se ke skupině připojil na pódiu na několik čísel.

Kapela byla vždy otevřená v otázkách jako je anarchismus, práva zvířat, protiválečné hnutí a ve své podpoře organizace Class War a po řadě jejich vystoupení během 80. let následovaly nepokoje.

https://www.facebook.com/CONFLICTPunk
https://www.facebook.com/angry.punx.brigade
https://www.facebook.com/knockout.booking

PŘEDPRODEJ – https://goout.net/cs/conflict+angry-brigade/szqrkfu/

více...

Čas

(Pátek) 19:00

X