Prosinec, 2022

02Prosinec19:0022:00CHRIS BAY (de)POP ROCK / ACOUSTIC19:00 - 22:00

Detail akce

Chris BAY se se svým sólo projektem objeví v prosinci v PRAZE! 

Chris BAY je miláčkem českého rock-metalového publika. Dokazuje to pokaždé, když se zde na nějaké akci objeví. Ať už se svojí happy-metalovou kapelou FREEDOM CALL, nebo jako sólo umělec, jen se svou kytarou, svým charismatem a svým uměním dobývat srdce. Chris si svým přátelským přístupem k fanouškům a svojí příjemnou muzikou dokáže získat zástupy fanoušků ihned, co nastoupí na pódium a je jedno, je-li to na velkém festivalu, nebo na malém klubovém vystoupení.

Jednu takovou menší klubovku si Chris střihne i u nás, den před tím, než stane na velkém pódiu festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2022 ve ZLÍNĚ. Bude to v klubu 007 v PRAZE na Strahově, v pátek 2. prosince 2022!

https://www.facebook.com/chris.bay.77

Hudební sólo dráha Chrise BAYE zahrnuje skladby, které napsal a které se svým stylem příliš nehodí kapele FREEDOM CALL a skladby, které patří k pramenům hudební inspirace Chrise od začátku jeho hudební kariéry. A jelikož je Chris velmi pracovitý, nápaditý a vysoce talentovaný umělec, takových skladeb je spousta. Řešením jsou sólo alba a sólo show. Chris do svých textů vkládá svou duši a zabývá se tématy jeho srdci blízkými. Jsou o zkušenostech, objevují se v nich nejen sluníčkové dny, ale i zamračené a temné chvilky. Avšak Chrisova vrozená optimistická povaha nakonec vždy prosvítí každý temný kout a jeho nevtíravý smysl pro humor zvítězí.

2. prosince 2022 budete mít v PRAZE na Strahově, v klubu 007 možnost dotknout se hvězdy! Nebo alespoň skoro. Chris vás zahřeje žárem svého talentu a příjemně a velmi zblízka se ponoříte do jeho silné a energické aury, která nabíjí vždy a všude, a to výhradně pozitivně! Stačí se zúčastnit!

PŘEDPRODEJhttps://www.ticketportal.cz/event/Chris-BAY-solo

https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Chris-Bay

více...

Čas

(Pátek) 19:00 - 22:00

X