CANDY (usa), SPY (usa)

28Červen19:0022:00CANDY (usa), SPY (usa)HARD CORE / PUNK / METAL19:00 - 22:00

Detail akce

Američtí CANDY dostali hardcore na křižovatku s metalem, kde nefungují semafory. Na místo, které není nebezpečné jen na průjezd, ale pro prakticky permanentní střety s fatálními následky i jen na pouhé pozorování. A to i z bezpečné vzdálenosti.
CANDY jsou sonický atak se zařezávajícím křikem, neurvalými riffy a údernými zběsilými rytmy, který učaroval i Relapse Records, takže očekávané album „Heaven is Here“ kritikou oceňovaná kapela vydala už u nich. Svou nespoutaností a násilným nátlakem překonává konvence metalu, hardcoru i punku a stává se jednou z nejextrémnějších a nejunikátnějších desek loňského roku.
CANDY je svébytná bestie, která absolutně netrvá na progresi, ale rozhodně se nehodlá smířit s regresí.
SPY pochází z proslulé oblasti Bay Area a v lednu 2020 je založil zpěvák Peter. Kvintet však nehraje thrash, ale hardcore punk. Ryzí, přímočarý a megaúderný. Tak jako CANDY.
Až po poslechu však pochopíte, proč je kolem SPY už v takto rané fázi takový humbuk. I když za dva roky na kontě mají teprve třetí EP a ňáký koncerty, oddanost SPY jejich řemeslu je nepopiratelná a prakticky krvácí upřímností při každém jízlivém instrumentálním zvratu a ostnatém textu. SPY jsou hyperagresivní, explicitně političtí a jejich divoký hardcore punk překypuje násilnými riffy, které v kotli způsobují bolest.

Předprodej – Obscure e-ticket – 450 czk: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/566

Další předprodej u GOOUT a TICKETMASTER

více...

Čas

(Středa) 19:00 - 22:00