Říjen, 2020

02říjen19:00BETTER WAY (cz), KONFRONT (cz)SHOW MUST GO ON! 19:00

více...

Detail akce

Sedmička loni oslavila krásných 50 let a vše se zdálo býti růžové. Letos zase jednou zabojuje o přežití. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s českými kapelami, spřízněnými s klubem, uspořádat od května až do konce roku 2020 víkendové koncerty, abychom zkusili restartovat chod klubu a přežít tenhle zpropadený Korona rok.

BETTER WAY. A sakra. Banda budějovických prevítů se vrací na místo činu. Mnoha činů. Sedmička je miluje a dovolujeme si tvrdit, že i oni ji. Hard Core Punk Oi! Mají to tam všechno a hrnou to před sebou jako splašenej buldozer, v dokonale vyváženém pekelném molotowu. Když kluci fakt dorazí, namažou si publikum na chleba jedním tahem. Hitmakers and Troublemakers since 1997.

KONFRONT. Velmi speciálním hostem večera bude pražská mord parta Konfront. Hard Core mocnej jako několika-hlavý vzteklý Kerberos. Zahryzne se, obrátí vás vzhůru nohama a nepustí. S punkem v žilách a ruku v ruce s metalem. Všechno v jednom elektrizujícím kulovým blesku. Sedmička se těší na výplach svých útrob!

https://bandzone.cz/betterway
https://www.facebook.com/KonfrontHC/

Čas

19:00

X