Září, 2022

30Září19:001st PRAGUE REGGAE WEEKENDERSkinhead Reggae / Ska / 2 Tone / Rocksteady19:00

Historicky první pražský Reggae Weekender!
Celý víkend budou desky v rytmech skinhead reggae, ska, rocksteady a 2 tonu roztáčet jak Djs z celé Evropy, tak i tuzemská esa! Během víkendu Vás hudba dostane od kopců po řeky, od prosluněných parků po temné sklepy.
Páteční večer to odstartuje kde jinde než v legendárním Klubu 007 na Strahově, odkud se jen skutálíte z kopce na afterparty do Klubu Újezd.
V sobotu přes den se budete moct vyvětrat v Baru Mlékarna v Riegrových sadech, nebo co by kamenem dohodil v blízkém obchodě se subkulturní módou Second Shot. A večer to vyvrcholí plavbou a mejdanem na lodi Hamburk.
No a v neděli se to zakončí v Hlávkově dvoře a následně ve Výčepu u Rarášků. To zní jako pekelně nabitý víkend, ne? Spousta míst, spousta Djs, ale jeden obří spojovatel, skvělá hudba! Tak si tuhle akci rozhodně nenechte ujít!

(Pátek) 19:00