Na kterou akci se chystáte?

21.2 GELD (aus), DISGUISE (irl), VOLE (cz) (1)
33%(1)
22.2 GINNUNGAGAP (cz), KUNTA KINTE (cz), WOUNDEAD KNEE (cz) (1)
33%(1)
27.2 SUN ARAW (usa) (1)
33%(1)

čt 21. 02. 19, 19.00

GELD (aus)
DISGUISE (irl)
VOLE (cz)

více info . rezervace
pá 22. 02. 19, 19.00

GINNUNGAGAP (cz)
KUNTA KINTE (cz)
WOUNDEAD KNEE (cz)

více info . rezervace
st 27. 02. 19, 19.00

SUN ARAW (usa)

více info . rezervace
pá 01. 03. 19, 19.00

BURNING STEPS (cz)
KRANG (cz)
HOPES (cz)

více info . rezervace
so 02. 03. 19, 19.00

DANCE WITH THE DEAD (usa)
LEBROCK (uk)

více info . rezervace
ne 03. 03. 19, 19.00

FLOWERS FOR WHORES (cz)
BOOST (cz)
EXUDE (cz)

více info . rezervace
st 06. 03. 19, 18.30

STRAHOV OPENAIR BAND CONTEST 2019 - 1.KVALIFIKAČNÍ KOLO

více info . rezervace
pá 08. 03. 19, 19.00

BENJAMING´S CLAN (cz)
FOGGY DUDE (cz)

více info . rezervace
ne 10. 03. 19, 19.00

THE DEAD PRESIDENT (rus)

více info . rezervace
st 13. 03. 19, 19.00

SCREAMING FEMALES (usa)
BLACK TAR JESUS (cz)

více info . rezervace
čt 14. 03. 19, 19.00

THE SHABS (jar)
JO´ANNA (cz)

více info . rezervace
pá 15. 03. 19, 19.00

BRKOVI (cro)

více info . rezervace
ne 17. 03. 19, 19.00

OI POLLOI (sco)
TROPHY JUMP (cro)
KUNG-FU GIRLZ (cz)

více info . rezervace
út 19. 03. 19, 19.00

REINA DEL CID (usa)
JOSH TURNER GUITAR (usa)
TONI LINDGREN (usa)

více info . rezervace
st 20. 03. 19, 18.30

STRAHOV OPENAIR BAND CONTEST 2019 - 2.KVALIFIKAČNÍ KOLO

více info . rezervace
pá 22. 03. 19, 19.00

FERTILE HUMP (pl)
GULAG BEACH (de)

více info . rezervace
po 25. 03. 19, 19.00

E-TURN (usa)
PTAKZ (cz)

více info . rezervace
st 27. 03. 19, 19.00

TURBOBIER (a)
THE JUNK FOOD (cz)

více info . rezervace
pá 29. 03. 19, 20.00

DJ JOSEF SEDLOŇ (cz)

více info . rezervace
so 30. 03. 19, 19.00

VIBRATHÖRR (cz)
PRIMAL (cz/ro)

více info . rezervace
út 02. 04. 19, 19.00

FAROSTROJ (cz)
PUPÍČEK (cz)

více info . rezervace
st 03. 04. 19, 19.00

SKYHARBOR (ind)

více info . rezervace
so 06. 04. 19, 19.00

BELZEBONG (pl)
THE NECROMANCERS (fr)

více info . rezervace
út 09. 04. 19, 18.30

STRAHOV OPENAIR BAND CONTEST 2019 - 3.KVALIFIKAČNÍ KOLO

více info . rezervace
st 10. 04. 19, 19.00

MIKE KROL (usa)

více info . rezervace
pá 12. 04. 19, 19.00

MARTHA (uk)

více info . rezervace
so 13. 04. 19, 19.00

TURBOJUGEND PRAGUE SPRING 2019

více info . rezervace
út 16. 04. 19, 19.00

JAYE JAYLE (usa)

více info . rezervace
st 17. 04. 19, 19.00

WRONG (usa)
COILGUNS (ch)

více info . rezervace
pá 19. 04. 19, 19.00

THE VALKYRIANS (fin)
THE DOWNSETTERS (uk)

více info . rezervace

 | 1 | 2